Nasze kursy przynoszą zamierzony efekt. Dlaczego?

Kształt kursów językowe prowadzonych przez Advantis jest efektem naszych przekonań dotyczących edukacji:

 • Nie lubimy tracić czasu i nie lubimy, gdy kursant go traci.

  To my dojeżdżamy do Ciebie

 • Najważniejszy jest jasny cel.

  Prowadzimy kursy w oparciu o Metodę Advantis – Clarity gives the Power.

  dowiedz się więcej

 • Cały świat mówi po angielsku.

  Naszą specjalizacją jest nauka angielskiego, ale nie zapominamy o innych językach: niemiecki – wir sprechen Deutsch, francuski – nous parlons francais, hiszpański – parlamos espanol, włoski – parliamo italiano, rosyjski i inne.

 • Kursant w firmie potrzebuje porozumiewać się w kontekście biznesowym ale także w życiu poza pracą.

  Realizujemy kursy biznesowe, specjalistyczne i ogólne.

  rozwiń

  Każdy kurs rozpoczyna się wstępnym testowaniem (na miejscu u klienta lub zdalnie), dzięki któremu dokładnie określamy z którego miejsca startujemy. Idąc krokami wyznaczonymi przez Metodę Advantis ? poznajemy Ciebie, Twoją motywację i potrzeby oraz wspólnie wyznaczamy cele Twojej nauki.

  Przykładamy ogromną wagę do wyboru odpowiedniego lektora, bo wiemy, że chemia między Tobą a Twoim nauczycielem jest jednym z warunków osiągnięcia sukcesu. Lektor realizuje program ustalony z Tobą na wstępie, regularnie weryfikuje, czy idziecie w dobrym kierunku, słucha, co Ty masz do powiedzenia. Otrzymujesz częsty feedback na temat swoich postępów.

  Kurs w Advantis to nauka w Sali i poza nią ? otrzymujesz od nas unikalne narzędzie ? Akademię Advantis, dzięki której język obcy towarzysz Ci nieustannie. Bierzesz udział w mini-kursach, dowiadujesz się, jak efektywnie się uczysz, a słówka same Ci wpadają dzięki regularnym mikrodawkom otrzymywanym w ramach Akademii.
  A kiedy już osiągniesz swój cel ? wspólnie świętujemy ? tak jak lubisz! Śniadanie na mieście, wieczorne piwo, lekcja inna niż dotychczasowe, spacer w parku… Ty wybierasz.

 • Każdy uczeń ma inne potrzeby.

  Kursy są szyte na miarę, a program każdorazowo wypływa z Twoich potrzeb.

 • Zajęcia indywidualne, małe i duże grupy.

 • Uczymy się najefektywniej mimochodem.

  I dlatego proponujemy Ci udział w Advantis Plus, która powstała z przekonania, że efektywna nauka to połączenie rzeczywistości kursu i życia pozalekcyjnego.

  dowiedz się więcej

 • Człowieka motywuje sukces i progres.

  Regularnie weryfikujemy przyrost Twojej wiedzy i sprawdzamy, o ile bliżej celu już jesteśmy.

 • Ekspert lubi pracować z ekspertem.

  Ty jesteś ekspertem w swojej dziedzinie, my wybieramy dla Ciebie wyłącznie wykwalifikowanych lektorów, ekspertów w nauczaniu języków obcych.

 • Pomiędzy kursantem i lektorem powinna być chemia.

  Staramy się dobrać lektora, który swoją osobowością zmotywuje Cię do pracy. Regularnie weryfikujemy, czy nam się to udało i reagujemy na zmieniające się potrzeby.

 • Nie ma rozwiązania jednego dla wszystkich.

  Aby dopasować się do Ciebie zaczynamy od bezpłatnego sprawdzenia Twojego poziomu: na miejscu lub on-line.

 • Wiemy, jak ważne jest bycie obywatelem świata.

  Poziomy naszych kursów skorelowane są z poziomami Rady Europy.

  rozwiń

  Poziomy Rady Europy określają stopień znajomości języka obcego naszego słuchacza w mówieniu, słuchaniu, czytaniu i pisaniu. Klasyfikacja przyjęta przez Radę Europy wprowadza sześć poziomów oznaczonych wielką literą i dodatkowo cyfrą: A1, A2, B1, B2, C1, C2. Poziom A1 odpowiada najmniejszej biegłości, a poziom C2 ? największej. Każdy z kursów Advantis skorelowany jest swoim poziomem z poziomem przyjętym przez Radę Europy. Dzięki temu nasi klienci wybierający się na kurs zagraniczny lun informujący przyszłego pracodawcę o swoim poziomie zaawansowania, używa terminologii przyjętej przez całą Europę, zrozumiałą dla praktycznie każdego Europejczyka, niezależnie od kraju, z którego pochodzi.