Język angielski dla firm – nasz oddział w Krakowie

Nasza firma stawia na profesjonalne, indywidualne podejście do słuchaczy, a także na dopasowanie do ich potrzeb. Prowadzone przez nas kursy językowe dla firm w Krakowie łączą w sobie często niezbędne przy komunikacji związanej z prowadzeniem działalności gospodarczej elementy business english z uniwersalnym słownictwem ogólnym, które może się przydać w sytuacjach mniej oficjalnych, czy też w trakcie zwyczajnej konwersacji. Ważne jest to, aby szkolenia językowe w firmie pozwalały doskonalić szerokie spektrum kompetencji lingwistycznych, na co również zwracamy uwagę.

Międzynarodowa współpraca a nauka angielskiego

Nauka angielskiego, ale także innych języków, może być bardzo pomocna zarówno z perspektywy pracownika, jak i właściciela przedsiębiorstwa. W obecnych czasach wiele firm nawiązuje kontakty o charakterze międzynarodowym. Mogą one przybrać postać:

  • zleceń zdalnych od zagranicznych kontrahentów,
  • realizacji projektów zagranicą,
  • sprzedaży produktów na terenie Uni Europejskiej lub poza jej obszarem.

Nawet jeśli jednak działa się wyłącznie na rynku rodzimym, nie wyklucza to wcale zlecenia od klienta, który nie posługuje się językiem polskim. Wówczas język angielski nieraz okazuje się bardzo przydatny. Dlatego warto w firmie zastanowić się nad podjęciem pewnego wysiłku, aby opanować go w stopniu umożliwiającym aktualnie lub w przyszłości obsługę takiego klienta.

Nauka angielskiego online

W naszej ofercie dla firm znaleźć można propozycje skierowane zarówno do tych, którzy chcieliby się uczyć w formie stacjonarnej, jak i do osób preferujących edukację w systemie zdalnym. Kursy językowe online są obecnie bardzo popularnym modelem szkolenia, ponieważ nie wymagają fizycznej obecności w określonym miejscu. Wystarczy mieć bowiem dostęp do komputera i internetu. Z punktu widzenia osób, które dużo podróżują, czy też mają napięty plan działania, może to być rozwiązanie niezwykle wygodne i przyjazne.

Kursy grupowe oraz indywidualne

Prowadzimy w Krakowie zajęcia indywidualne oraz grupowe dla firm. W zależności od osobistych preferencji można zatem zdecydować się na naukę sam na sam z lektorem lub też w towarzystwie innych kursantów ze swojej firmy . Obie te formy mają liczne zalety, a ostateczny wybór zależeć powinien od indywidualnych upodobań. Warto pamiętać o tym, że w procesie edukacyjnym bardzo ważną rolę odgrywa:

  • motywacja do działania,
  • podejmowanie systematycznych małych kroków w obszarze nauki jezyków, powiązanych z obszarami zainteresowań, pasji kursanta,
  • jasny cel.

Zdobycie umiejętności porozumiewania się w języku obcym na płaszczyźnie zawodowej jest niezwykle cenną kompetencją we współczesnym świecie zarówno dla pracodawcy jak i pracownika. Wiele firm realizuje sprzedaż poza granicami Polski. Znajomość języka angielskiego i innych jezyków zapewnia firmie odpowiedni wizerunek i jest jedną z niezbędnych rzeczy przy realizacji kontraktów. Należy o tym pamiętać. My ze swojej strony mamy do zaoferowania rzetelne oraz profesjonalne podejście do tematu, pełne zaangażowania i ukierunkowane pod kątem potrzeb kursantów. Zdobywanie nowych umiejętności, a także doskonalenie tych już posiadanych, może być również świetną metodą na to, aby się rozwijać i spędzać czas w sposób efektywny.

 

Lokalizacja

Advantis
Al. Beliny-Prażmowskiego 29/3
31-514 Kraków

kontakt

tel./fax.: 12 649 14 31
office@advantis.pl