Metoda Advantis w 5 krokach prowadzi Cię do sukcesu.

 • KROK 1 ? ZROZUMIEĆ SIEBIE ? CLARITY GIVES THE POWER.

  Poprzez coaching zaczynamy od poprowadzenia Cię w stronę jasnej odpowiedzi na pytania:

  Jaki jest mój prawdziwy cel w uczeniu się języka?

  Kiedy będę zadowolony ze swojego poziomu?

  Co sprawia mi w nauce przyjemność?

  W jakich sytuacjach ?spinam się? mówiąc w języku obcym?

  Do kogo się porównuję z umiejętnościami językowymi? Kto mi imponuje i komu ja chciałabym zaimponować?

 • KROK 2 ? WYZNACZYĆ CEL

  Wyznaczamy cel, do którego wspólnie dążymy i regularnie go weryfikujemy

 • KROK 3 ? WYBRAĆ NARZĘDZIA

  – Określamy Twój preferowany styl uczenia się i w takim stylu realizujemy Twoją naukę – wzrokowcy uczą się inaczej niż słuchowcy, introwertycy inaczej niż ekstrawertycy. Nie wrzucamy uczniów do jednego worka.

  – Dobieramy narzędzia, które wspomogą i przyśpieszą naukę w Twoim stylu: lekcje i ich częstotliwość, materiały, formy nauki, typy ćwiczeń i aktywności. Decydujemy, czego nigdy na kursie nie będzie.

  – Umawiamy się, w jakich odstępach czasu będziemy przyglądać się naszej wspólnej drodze i określać, jak blisko do celu już jesteśmy. A może cel w międzyczasie się zmienił? Dynamicznie dopasowujemy się do zmian w Twoim życiu.

 • KROK 4 ? Z LEKTOREM I BEZ LEKTORA

  – Dobrzy lektorzy
  Współpracujemy wyłącznie z wykwalifikowanymi, doświadczonymi lektorami, którzy pracująw zgodzie z metodą Advantis. Prowadzone przez nich lekcje są niezapomnianą przygodą ? inspirują, motywują, bawią, angażują?

  – Ciekawe lekcje
  Każda lekcja to zupełnie nowe otwarcie, zaskoczenie i przyjemność. Nasi lektorzy regularnie i niesztampowo powtarzają z Tobą materiał, nie pozwalają Ci zapomnieć. Zróżnicowanie, tempo, częsta zmiana aktywności ? tego możesz się spodziewać na każdej lekcji ? niezależnie od lokalizacji, poziomu, czy języka, którego Cię uczymy.

  – Małe kroki w domu ? Przyjemność ? Akademia Advantis
  Skupiamy się na tym, co przyjemne dla Ciebie? a dla każdego przyjemność ma inne imię: czytanie, spacer ?po angielsku?, rozmowa o polityce, film na YouTube, mecz piłkarski w języku obcym, wyjście do baru, kino, ale także ćwiczenia i praca ze słownikiem. Jesteśmy różni, ale nauka dla każdego z nas może być przyjemna, skuteczna, z posmakiem nagrody, na którą przecież zasłużyliśmy.

 • KROK 5 ? ŚWIĘTUJEMY SUKCESY

  – Zobacz postęp i go uznaj
  Dużą rolą naszych lektorów jest umiejętne wskazywanie Ci, w których obszarach zauważają przyrost Twoich umiejętności ? Ty sam możesz tego nie zauważać.

  – Ciesz się postępem, nie skupiaj się tylko na brakach
  W zgodzie z metodą Advantis idzie przekonanie, że budować powinniśmy na mocnych stronach a nie na lukach.

  – Doładuj energię przed kolejnym etapem nauki
  Zobacz siebie w procesie ? gdzie byłeś a gdzie jesteś teraz. Doceń swój własny wysiłek i rozwój. Poczuj ogarniającą Cię energię przed kolejnym etapem.