Platforma raportowania Logowanie

O Advantis

„Z językami, wszędzie jesteś w domu” powiedział brytyjski pisarz, Edward De Waal.

W stu procentach zgadzamy się z tym twierdzeniem. W Advantis wierzymy, że poszerzanie znajomości języków obcych daje dostęp do całkiem nowych możliwości – zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym.

Advantis – kursy językowe dla firm


Specjalizujemy się w organizacji szkoleń językowych dla firm. Funkcjonujemy już od 2001 roku, a przez dwie dekady naszej działalności zaufało nam już ponad 1000 przedsiębiorstw. W tym gronie znalazły się zarówno duże korporacje, średnie firmy, jak i mikroprzedsiębiorstwa z rozmaitych branż.

Oferujemy szkolenia językowe dla firm w trybach stacjonarnym oraz on-line. Nasze kursy odbywają się w ponad 240 miejscowościach na terenie całej Polski.

W Advantis opanują Państwo większość języków europejskich, jak również języki pozaeuropejskie. Szczególnie dużą popularnością cieszą się nasze kursy języka angielskiego dla firm on-line oraz w siedzibie klienta. Oferujemy także szkolenia z języków hiszpańskiego, rosyjskiego, niemieckiego, włoskiego i wielu innych!

Jesteśmy tu dla Ciebie


Advantis to zgrany i stabilny zespół, tworzony przez osoby pasjonujące się nauką języków obcych. Chcemy, aby dzięki naszym usługom pracownicy Państwa firmy zyskali cenne umiejętności komunikacyjne przydatne w codziennej pracy, kontaktach z kontrahentami, ale także w sytuacjach nieformalnych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertami naszych kursów językowych dla firm w siedzibie klienta i online.