Skip to main content

Platforma raportowania Logowanie

Kursy w siedzibie klienta


  • Kursy językowe dla firm w ponad 240 miejscowościach
  • Nauka języków europejskich i pozaeuropejskich
  • Dogodne godziny kursów – przed, w trakcie lub po pracy
  • Słownictwo biznesowe, branżowe i ogólne
  • Darmowe lekcje próbne
  • Bezpłatny audyt językowy

Pytania i odpowiedzi


Jakie są korzyści kursów stacjonarnych?

Podczas kursów stacjonarnych w siedzibie firmy, kursanci indywidualni doceniają osobisty kontakt z lektorem, który przyjeżdża do nich w dogodnym czasie: przed, po lub w trakcie pracy.

Osoby uczące się grupowo chwalą sobie natomiast to, że oprócz rozwijania kompetencji językowych pomocnych w kontaktach z klientami, mogą integrować się we własnym gronie. Łączą więc przyjemne z pożytecznym. Sprzyja to dobrym relacjom w firmie i budowaniu zgranego zespołu.

Ponadto, w trakcie naszych stacjonarnych kursów językowych dla firm, lektorzy mogą modyfikować tematykę lekcji zgodnie z preferencjami kursantów oraz poszerzać słownictwo branżowe i biznesowe w oparciu o pomoce takie, jak np. foldery reklamowe firm.

Jaka jest różnica między kursem stacjonarnym w siedzibie Państwa firmy a kursem on-line?

Kursy on-line i kursy stacjonarne prowadzimy, stosując identyczne materiały. Można więc powiedzieć, że pod względem merytorycznym, nauka zdalna i stacjonarna w Advantis nie różnią się. Wybór formy uczestnictwa w kursie powinien być uzależniony wyłącznie od Państwa preferencji oraz trybu życia.

W przypadku kursów stacjonarnych kursanci mają natomiast możliwość osobistego kontaktu z lektorem oraz z innymi uczestnikami kursu. Stacjonarne lekcje to dobry wybór dla osób, które lubią uczyć się w towarzystwie i integrować z grupą.

Co, jeśli przydarzy się kolejny lock down?

W razie zarządzenia lockdownu nasi kursanci mogą bez problemu przejść ze stacjonarnego trybu nauki na kurs językowy dla firm on-line.

Jakich języków uczycie w Advantis? Jakie słownictwo opanuję w trakcie kursu?

Obecnie prowadzimy kursy z głównych języków europejskich: angielskiego, niemieckiego, włoskiego, hiszpańskiego, francuskiego, rosyjskiego i polskiego. Uczymy także języków z innych rejonów świata: chińskiego, japońskiego.

Charakter każdego kursu dostosowujemy do potrzeb kursantów. Kursy obejmują naukę języka ogólnego, biznesowego i branżowego, związanego ze specyfiką Państwa pracy. Jeśli więc rozważają Państwo uczestnictwo w kursie językowym dla firmy, zapraszamy do kontaktu. Nasze ponad 20-letnie doświadczenie na pewno okaże się pomocne!

Jak duże są grupy? Kim są lektorzy Advantis?

Zajęcia prowadzimy w małych, 2-4 osobowych grupach. W przypadku większego zainteresowania są to grupy maksymalnie 5-8 osobowe.

W gronie naszych lektorów prowadzących kursy językowe w siedzibie firmy obecni są zarówno obcokrajowcy (native speakerzy), jak i Polacy.

Jeśli są Państwo zdecydowani na kurs językowy w Warszawie, Krakowie lub innym miejscu i chcą Państwo uczyć się wraz z native speakerem, prosimy o taką informację na etapie analizowania potrzeb przez naszych ekspertów. Zadbamy o dobór lektora, który spełni Państwa potrzeby.

W jakich terminach mogę się uczyć?

Zajęciajęzykowe w siedzibie  Państwo firmy mogąodbywać się w dogodnym dla Państwa terminie: przed pracą, w trakcie lub po pracy, w dni robocze lub w weekendy. Naszym priorytetem jest zapewnienie Państwu maksymalnie wygodnego i elastycznego kursu językowego dla firmy.

Jak wygląda początek organizacji kursu?

Po ustaleniu warunków współpracy i rodzaju kursu językowego dla firmy (np. język angielski biznesowy, język włoski ogólny itp.), przeprowadzamy testy poziomujące oraz analizujemy potrzeby zarówno pracodawcy, jak i pracowników firmy. Ten krótki „wywiad” pozwala nam na stworzenie idealnie dopasowanej oferty edukacyjnej. W następnej kolejności dobieramy materiały i proponujemy lektorów, którzy będą towarzyszyć Państwu w procesie nauki.

Czy mogę odbyć bezpłatne lekcje próbne?

Tak. Po lekcjach próbnych podejmujecie Państwo decyzję, czy decydujecie się na współpracę z nami. To znakomity sposób na to, aby upewnić się, czy nasz kurs językowy dla firmy spełni Państwa oczekiwania.

Skąd będę wiedział, jakie postępy robią moi pracownicy?

Przez cały okres trwania kursu językowego dla firmy w Advantis mogą Państwo monitorować, jakie efekty edukacyjne osiągają Państwa pracownicy. Okresowo sprawdzamy postępy w nauce naszych kursantów. Sprawozdania dostępne są na naszej platformie raportowania. Na życzenie mogą być one przesyłane drogą mailową. Nasze raporty dostosowujemy do wewnętrznych wymogów klienta.

Kim są Wasi dotychczasowi klienci?

Dotychczas zaufało nam ponad 1000 firm. W tym gronie znalazły się znane i duże korporacje, średnie firmy oraz mikroprzedsiębiorstwa w ponad 240 lokalizacjach w Polsce, m. in. w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku, Łodzi, Rzeszowie. Jeśli chcą Państwo sprawdzić, jak inni oceniają nasze szkolenia językowe dla firm, chętnie przedstawmy listy referencyjne.

Następny krok

Jeśli macie Państwo dodatkowe pytania lub chcielibyście otrzymać ofertę zapraszamy do kontaktu.