Skip to main content

Platforma raportowania Logowanie

O Advantis

„Z językami, wszędzie jesteś w domu” powiedział brytyjski pisarz, Edward De Waal.

W stu procentach zgadzamy się z tym twierdzeniem. W Advantis wierzymy, że poszerzanie znajomości języków obcych daje dostęp do całkiem nowych możliwości – zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym.

Advantis – kursy językowe dla firm


Specjalizujemy się w organizacji szkoleń językowych dla firm. Funkcjonujemy już od 2001 roku, a przez dwie dekady naszej działalności zaufało nam już ponad 1000 przedsiębiorstw. W tym gronie znalazły się zarówno duże korporacje, średnie firmy, jak i mikroprzedsiębiorstwa z rozmaitych branż.

Oferujemy szkolenia językowe dla firm w trybach stacjonarnym oraz on-line. Nasze kursy odbywają się w ponad 240 miejscowościach na terenie całej Polski.

W Advantis opanują Państwo większość języków europejskich, jak również języki pozaeuropejskie. Szczególnie dużą popularnością cieszą się nasze kursy języka angielskiego dla firm on-line oraz w siedzibie klienta. Oferujemy także szkolenia z języków hiszpańskiego, rosyjskiego, niemieckiego, włoskiego i wielu innych!

Jesteśmy tu dla Ciebie


Advantis to zgrany i stabilny zespół, tworzony przez osoby pasjonujące się nauką języków obcych. Chcemy, aby dzięki naszym usługom pracownicy Państwa firmy zyskali cenne umiejętności komunikacyjne przydatne w codziennej pracy, kontaktach z kontrahentami, ale także w sytuacjach nieformalnych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertami naszych kursów językowych dla firm w siedzibie klienta i online.

Co mówią o nas klienci?


Jeśli są Państwo ciekawi jak nasze szkolenia językowe dla firm ocenili dotychczasowi klienci Advantis, zapraszamy do zapoznania się z ich opiniami.

 • Jesteśmy bardzo zadowoleni z organizowanych u nas kursów językowych online. Terminy zajęć dostosowano do naszych preferencji.

  Wybór szkoły językowej Advantis był dobrą decyzją.

  Novomatic Technologies Poland Sp. z o.o.
 • Realizacja kursu językowego dla naszych pracowników działających w trybie zmianowym stanowiła wyzwanie, z którym szkoła Advantis w pełni sobie poradziła.

  Lekcje były nie tylko ciekawe, ale także efektywne. Advantis to dobre rozwiązanie dla wymagających.

  Ewals Cargo Polska Sp. z o.o.
 • Od samego początku zarówno administracja, jak i lektorzy Advantis wykazywali się zaangażowaniem i dbałością o prawidłowy przebieg procesu szkolenia.

  Szkoła Advantis to solidny partner w pełni wywiązujący się ze swoich zobowiązań.

  Amplus Logistic Sp. z o.o.
 • Advantis z powodzeniem organizuje u nas kursy z różnych języków obcych na wielu poziomach zaawansowania. Lektorzy są zaangażowani i mają ciekawe pomysły na zajęcia.

  INVADO Sp. z o.o.
 • Usługi oferowane przez Advantis realizowane są zawsze terminowo i rzetelnie.

  Zajęcia są ciekawe, a atmosfera sprzyja nauce. Pracownicy cenią sobie dobry kontakt z lektorami.

  Teekanne Polska Sp. z o.o.
 • Szkoła Advantis wykazała się profesjonalizmem i otwartością na nasze potrzeby, standardy i oczekiwania.

  Dzięki kompetentnym i kreatywnym lektorom, kursanci bardzo chętnie brali udział w zajęciach.

  Grupa MP Mosty Sp. z o.o.
 • Lekcje zarówno grupowe, jak i indywidualne prowadzone są przy użyciu nowoczesnych platform.

  Różnorodne, dopracowane materiały sprawiają, że zajęcia są przyjemne i efektywne.

  7R SOLUTION Sp. z o.o.
 • Lektorów Advantis cechuje duża elastyczność, a także umiejętność dostosowywania się do poziomu i potrzeb kursantów.

  Szkolenia są prowadzone na wysokim poziomie, z wykorzystaniem nowoczesnych i innowacyjnych metod nauczania. Jesteśmy zadowoleni ze zróżnicowania i wysokiej jakości kursów.

  Lubella, GMW HOLDING, MW Food, MWS
 • Fachowość szkoły, a także szybka reakcja na nasze potrzeby sprawiły, że powierzamy jej prowadzenie kursów językowych dla kolejnych pracowników i menadżerów.

  Advantis to świetnie przygotowana kadra trenerska, ciekawe materiały dydaktyczne oraz nowoczesne metody nauczania.

  OKNOPLAST Sp. z o.o.
 • Advantis na bieżąco reaguje na nasze potrzeby szkoleniowe w różnych lokalizacjach oraz online. Szkoła w sposób przejrzysty i terminowy obsługuje nas administracyjnie.

  Polecamy Advantis jako godnego zaufania partnera biznesowego.

  Mostostal Kraków S.A.
 • Z Advantis Eiffage współpracuje od 2014 roku realizując naukę języka angielskiego, francuskiego i polskiego w formule indywidualnej i grupowej w różnych lokalizacjach w Polsce.

  Advantis uwzględnia specyficzne potrzeby organizacji i kursantów. Uczestnicy szkoleń językowych chwalą zarówno umiejętności lektorów, jak i atrakcyjny sposób prowadzenia zajęć

  Eiffage Polska Budownictwo S.A.; Eiffage Immobilier Polska Sp. z o.o.; Eiffage Polska Serwis Sp. z o.o.
 • Pracownicy doceniają przede wszystkim profesjonalizm lektorów oraz wysoki poziom merytoryczny zajęć, które prowadzone są w przyjaznej atmosferze.

  Usługi dydaktyczne oraz opieka administracyjna szkoły zasługują na uznanie i zachęcają nas do dalszego rozwijania współpracy.

  Małopolskie Dworce Autobusowe S.A.