Skip to main content

Platforma raportowania Logowanie

Kursy on-line


  • Nauka z dowolnego miejsca
  • Języki europejskie i pozaeuropejskie
  • Kursy grupowe i indywidualne
  • Słownictwo biznesowe, branżowe i ogólne
  • Lektorzy polscy i native speakerzy
  • Darmowe lekcje próbne
  • Bezpłatny audyt językowy

Pytania i odpowiedzi


Jakie są korzyści z nauki języka on-line?

Wybierając nasze kursy językowe on-line dla firm, decydują się Państwo na naukę w wygodnym, elastycznym trybie, bez konieczności opuszczania domu czy biura. W kursach można brać udział podczas wyjazdów służbowych, a także w trakcie urlopu. Takie rozwiązanie sprzyja regularności nauki, a tym samym – jej lepszym efektom. Szkolenia językowe dla firm on-line to zatem fantastyczne rozwiązanie dla osób prowadzących dynamiczny, nieregularny tryb życia.  Chcą Państwo uczyć się w drodze do pracy, a może na zagranicznym urlopie? Żaden kłopot: dostosujemy się do Państwa wymagań.

Jaka jest różnica między kursem on-line a kursem stacjonarnym w siedzibie Państwa firmy?

Zarówno kursy on-line, jak i kursy stacjonarne prowadzimy na podstawie tych samych pomocy dydaktycznych. Pod względem merytorycznym, nauka zdalna i stacjonarna w Advantis wcale się nie różnią. Główna różnica tkwi oczywiście w formie komunikacji z grupą i lektorem. Z doświadczenia wiemy, że niektórzy kursanci preferują fizyczną obecność na zajęciach, jednak inni o wiele lepiej czują się w trakcie zajęć zdalnych.
Obydwa tryby prowadzenia zajęć w Advantis wiążą się z korzystaniem z pomocy takich jak nagrania audio i video. W przypadku kursu językowego dla firmy on-line lektor ma możliwość nagrywania lekcji, by kursanci mogli powrócić do nich w późniejszym czasie. Jeśli więc zależy Państwu na pełnej elastyczności i nauce w dogodnym dla siebie terminie, szkolenie językowe dla firmy on-line będzie świetnym wyborem.

Z jakich platform korzysta Advantis?

Wykorzystujemy sprawdzone rozwiązania, dzięki którym kursy językowe on-line stają się wygodniejsze. Do najczęściej stosowanych przez nas aplikacji zaliczają się Whereby, Zoom, Clickmeeting, Skype. Na życzenie klientów używamy rozwiązań takich jak Google Meet i Microsoft Teams.

Jakie są wymogi sprzętowe do nauki on-line?

Do zdalnej nauki języka w Advantis wystarczy Państwu laptop, komputer lub telefon z dostępem do stabilnego internetu, kamerą oraz mikrofonem. Wszelkie dodatkowe pomoce naukowe, nagrania audio, video, otrzymają Państwo od swojego lektora. W przypadku jakichkolwiek problemów mogą Państwo liczyć na szybkie wsparcie techniczne z naszej strony.

Jakich języków uczycie w Advantis? Jakie słownictwo opanuję w trakcie kursu?

Obecnie prowadzimy przede wszystkim kursy wszystkich języków europejskich. Naszych obcojęzycznych klientów zainteresuje fakt, że prowadzimy także szkolenia z języka polskiego. Ponadto, w Advantis nauczą się Państwo języków z innych rejonów świata – w tym bardzo pożądanych w ostatnim czasie chińskiego i japońskiego.

Charakter każdego kursu dostosowujemy do potrzeb kursantów. Lekcje obejmują naukę języka ogólnego, biznesowego i branżowego, związanego z charakterem Państwa pracy. Wybierając szkołę językową Advantis, możecie oczekiwać Państwo w pełni spersonalizowanej oferty. Jeśli macie Państwo własny pomysł na sposób nauki języka i specyficzne oczekiwania, zapraszamy do kontaktu. Przygotujemy propozycję kursu specjalnie dla Państwa.

Jak duże są grupy? Kim są lektorzy Advantis?

Zajęcia prowadzimy w małych, 2-4 osobowych grupach. W wyjątkowych sytuacjach są to grupy maksymalnie 5-8 osobowe. W gronie naszych lektorów prowadzących kursy językowe dla firm on-line obecni są zarówno obcokrajowcy (native speakerzy), jak i Polacy. W trakcie zapisywania się na kurs mogą Państwo wskazać, z jakim lektorem preferujecie się uczyć. Weźmiemy tę prośbę pod uwagę na etapie analizowania Państwa potrzeb.

W jakich terminach mogę się uczyć?

Zajęcia w Advantis mogą Państwo odbywać w dogodnym dla siebie terminie: przed pracą, w trakcie lub po pracy, w dni robocze lub w weekendy. W przypadku szkoleń językowych dla firm on-line mają Państwo możliwość odtworzenia lekcji nawet wówczas, gdy nie możecie Państwo uczestniczyć w niej w czasie rzeczywistym. Na Państwa prośbę lektor nagra spotkanie, a następnie udostępni Państwu plik video.

Jak wygląda początek organizacji kursu?

Po ustaleniu warunków współpracy i rodzaju kursu (np. język angielski biznesowy, język niemiecki ogólny itp.), przeprowadzamy testy poziomujące oraz analizujemy potrzeby zarówno pracodawcy, jak i pracowników. W następnej kolejności dobieramy materiały i proponujemy lektorów, którzy będą towarzyszyć Państwu w procesie nauki. Wiemy, że w trakcie trwania szkolenia językowego w Państwa firmie mogą zajść zmiany. Jeśli podczas nauki w Advantis zechcą Państwo w jakikolwiek sposób zmodyfikować tryb nauki, wystarczy skontaktować się z nami.

Czy mogę odbyć bezpłatne lekcje próbne?

Tak. Po lekcjach próbnych podejmujecie Państwo decyzję, czy decydujecie się na współpracę z nami.

Skąd będę wiedział, jakie postępy robią moi pracownicy?

Wiemy, że kursy językowe dla firm muszą przynosić satysfakcjonujące efekty. W Advantis stosujemy nowoczesne techniki nauczania, dzięki którym nasi uczniowie uczą się efektywnie i szybko. Okresowo sprawdzamy także postępy w nauce kursantów. Sprawozdania dostępne są na naszej platformie raportowania. Na życzenie mogą być one przesyłane drogą mailową. Nasze raporty dostosowujemy do wewnętrznych wymogów klienta.

Następny krok

Jeśli macie Państwo dodatkowe pytania lub chcielibyście otrzymać ofertę zapraszamy do kontaktu.