Video-learning to nauka wtedy, gdy teoretycznie nie można się uczyć. Dlaczego?

Video-learning to propozycja dla klientów, którzy:

 • często wyjeżdżają i tradycyjna forma nauki nie wchodzi w ich przypadku w grę
 • chcą uczyć się z native speakerami lub lektorami “rzadkich” języków obcych w lokalizacji, gdzie jest to bardzo trudne do przeprowadzenia w wersji stacjonarnej
 • chcą uczestniczyć w regularnym kursie, niezależnie od podróży służbowych, wakacji, dynamicznych warunków w pracy, konieczności odwołań
 • chcą uczyć się z bardzo dobrym lektorem, o którego trudno na lokalnym rynku
 • chcą spróbować czegoś nowego i nie boją się nowych technologii

Video-learning to:

 • język angielski ale także inne języki europejskie np. – niemiecki, francuski, rosyjski, hiszpański, włoski oraz inne kursy języka ogólnego, biznesowego, kursy specjalistyczne.

  rozwiń

  Każdy kurs rozpoczyna się wstępnym testowaniem (na miejscu u klienta lub zdalnie), dzięki któremu dokładnie określamy z którego miejsca startujemy. Idąc krokami wyznaczonymi przez Metodę Advantis – poznajemy Ciebie, Twoją motywację i potrzeby oraz wspólnie wyznaczamy cele Twojej nauki.
  Przykładamy ogromną wagę do wyboru odpowiedniego lektora, bo wiemy, że chemia między Tobą a Twoim nauczycielem jest jednym z warunków osiągnięcia sukcesu. Lektor realizuje program ustalony z Tobą na wstępie, regularnie weryfikuje, czy idziecie w dobrym kierunku, słucha, co Ty masz do powiedzenia. Otrzymujesz częsty feedback na temat swoich postępów.

  Kurs w Advantis to nauka w Sali i poza nią – otrzymujesz od nas unikalne narzędzie – Akademię Advantis, dzięki której język obcy towarzysz Ci nieustannie. Bierzesz udział w mini-kursach, dowiadujesz się, jak efektywnie się uczysz, a słówka same Ci wpadają dzięki regularnym mikrodawkom otrzymywanym w ramach Akademii.

  A kiedy już osiągniesz swój cel – wspólnie świętujemy – tak jak lubisz! Śniadanie na mieście, wieczorne piwo, lekcja inna niż dotychczasowe, spacer w parku… Ty wybierasz.

 • proces nauki oparty o skuteczną Metodę Advantis.

  dowiedz się więcej

 • zajęcia indywidualne, małe i duże grupy
 • dostęp do Advantis Plus.

  dowiedz się więcej

 • bezpłatne sprawdzenie Twojego poziomu: na miejscu lub on-line
 • poziomy zgodne z klasyfikacją Rady Europy.

  rozwiń

  Poziomy Rady Europy określają stopień znajomości języka obcego naszego słuchacza w mówieniu, słuchaniu, czytaniu i pisaniu. Klasyfikacja przyjęta przez Radę Europy wprowadza sześć poziomów oznaczonych wielką literą i dodatkowo cyfrą: A1, A2, B1, B2, C1, C2. Poziom A1 odpowiada najmniejszej biegłości, a poziom C2 – największej. Każdy z kursów Advantis skorelowany jest swoim poziomem z poziomem przyjętym przez Radę Europy. Dzięki temu nasi klienci wybierający się na kurs zagraniczny lun informujący przyszłego pracodawcę o swoim poziomie zaawansowania, używa terminologii przyjętej przez całą Europę, zrozumiałą dla praktycznie każdego Europejczyka, niezależnie od kraju, z którego pochodzi.