Angielski biznesowy Kraków, Warszawa – Business English

Zadbaj o swój angielski biznesowy i skorzystaj z naszej pomocy na terenie m.in. Krakowa bądź Warszawy. Dzięki naszym profesjonalnym lektorom szybko odkryjesz tajniki business english, które będziesz mógł wykorzystać w praktyce. Proponujemy specjalistyczny kurs języka biznesowego w Krakowie lub też Warszawie z uwzględnieniem fachowego słownictwa z konkretnej branży. Gwarantujemy efektywność przeprowadzanych zajęć, na którą wpływa dostosowanie ich przebiegu do aktualnego poziomu zaawansowania uczestnika. Nasze kursy szybko zaowocują upragnionymi rezultatami dzięki nam zapomnisz o stresie podczas biznesowej rozmowy w obcym języku, wykonasz profesjonalną prezentację po angielsku lub przeprowadzisz udane negocjacje z kontrahentami z innych krajów. Przekonaj się, dlaczego znajomość angielskiego biznesowego jest tak ważna w Twojej branży zapraszamy na naukę buisness english w Krakowie i Warszawie. Nasi lektorzy dostosowują formę szkolenia do indywidualnych preferencji uczestników, dlatego zajęcia są nie tylko efektywne, ale także ciekawe dla kursantów. Proponujemy swoje wsparcie zarówno osobom od wielu lat aktywnym zawodowo, jak i początkującym pracownikom, którzy chcą poznać podstawowe zasady business english.

Business English Kraków

Stworzyliśmy atrakcyjną ofertę ciekawych i efektywnych kursów językowych. Regularne uczestnictwo w zajęciach lingwistycznych pozwala na swobodne porozumiewanie się po angielsku zarówno podczas rozmowy, jak i komunikacji e-mailowej. Zachęcamy naszych uczniów do ćwiczeń także poza jednostkami lekcyjnymi, samodzielnie wykonywane aktywności również przynoszą rezultaty. W wielu międzynarodowych korporacjach i firmach każdy pracownik powinien znać angielski biznesowy. W Krakowie można zaznajomić się ze specjalistycznym słownictwem biznesowym w szkole Advantis.

Świadomi i ambitni pracownicy będą zadowoleni z możliwości skorzystania z dedykowanego szkolenia. Obecnie jednym z najbardziej docenianych benefitów od pracodawcy są zajęcia językowe. Jesteśmy przekonani, że warto zainwestować w rozwój przydatnych na danym stanowisku kompetencji zatrudnionych osób. Płynna komunikacja z kontrahentami ułatwia zdobywanie nowych klientów i budowanie długofalowych relacji. Zauważamy wzrastające zapotrzebowanie na kursy business English w Krakowie, dlatego cały czas staramy się uatrakcyjniać naszą ofertę.

Business English Warszawa

Prowadzimy zajęcia, które umożliwiają kursantom swobodne posługiwanie się językiem obcym. Zależy nam, aby jednostki lekcyjne były interesujące, dlatego opracowaliśmy specjalny program nauczania. Nasi eksperci na podstawie swojej wiedzy i wieloletniego doświadczenia przygotowali metody pracy dostosowane do różnych typów osobowości. Każdy pracownik firmy, która kooperuje z zagranicznymi przedsiębiorstwami, powinien porozumiewać się w języku angielskim biznesowym. W Warszawie oferowane zajęcia cieszą się największą popularnością. Dzięki naszym nauczycielom jego poznawanie może być dobrą zabawą. Skontaktuj się z nami i zorganizuj zajęcia dla swoich pracowników.

Prowadzimy kursy zarówno dla osób z zaawansowaną znajomością angielskiego, jak i początkujących. Poziom zaawansowania zależy od wyniku wstępnego testu każdego uczestnika. Umożliwiamy naukę w małych grupach, dzięki czemu trener może pracować indywidualnie z każdym członkiem zespołu. Tego typu rozwiązania są najskuteczniejsze. Zwiększ zaangażowanie podwładnych w wykonywane obowiązki i zorganizuj dla nich zajęcia z naszymi lektorami. Szkolenia umożliwiają słuchaczom równomierny rozwój językowy, który przyczynia się do zwiększenia ich pewności siebie. Uczeń, podczas jednostki lekcyjnej, może zadawać pytania i ćwiczyć dialogi z pozostałymi uczestnikami. Zapisz swój zespół na zajęcia z business english w Warszawie.

Język angielski – intensywny kurs biznesowy

Organizowane w naszej szkole bardzo intensywne kursy angielskiego uczą wszystkich umiejętności językowych i kompetencji leksykalnych niezbędnych do funkcjonowania w świecie biznesu. Podczas zajęć kursanci poznają tajniki profesjonalnej komunikacji zarówno w sytuacjach formalnych, jak i nieformalnych pozasłużbowych interpersonalnych kontaktach. Nasi eksperci uczą w formie praktycznych case studies. Jeżeli:

  • chcesz się skupić na nauce leksyki używanej w środowisku typowo biznesowym,
  • szukasz elastycznego programu dostosowanego do Twoich aktualnych potrzeb,
  • posługujesz się językiem angielskim w miejscu pracy i chciałbyś podszkolić swój business english

wybierz nowoczesną interaktywną platformę językową advantis.pl!

Z nami udoskonalisz zdolności swobodnej komunikacji werbalnej i pisemnej oraz wzbogacisz swoją leksykalno-gramatyczną wiedzę. Z lektorami poznasz i rozwiniesz słownictwo ogólne oraz branżowe. Dzięki naszym tutorom podniesiesz swoje kompetencje w takich obszarach jak wystąpienia telekonferencyjne, korporacyjne prezentacje multimedialne, negocjacje handlowe, prowadzenie rozmów targowych. Nauczysz się reguł służbowej korespondencji, tworzenia oficjalnych pism, raportów i biznesowej dokumentacji.

Dlaczego wybrać kurs języka angielskiego business english z Advantis?

Niezależnie do tego, w jakim obszarze biznesu działasz i za co jesteś odpowiedzialny, nasza learningowa platforma online to miejsce, gdzie możesz rozwinąć swoje umiejętności z języka angielskiego. Szeroka oferta językowa jest skierowana do szerokiego kręgu adresatów:

  • osób indywidualnych,
  • prowadzących działalność gospodarczą
  • pracowników i właścicieli firmy,
  • pracujących w wielokulturowym środowisku biznesowym,
  • zarządzających przedsiębiorstwem.

Program kursowy realizowany jest na podstawie sprawdzonych technik prowadzenia zajęć oraz przygotowanych spersonalizowanych materiałów nawiązujących do  konkretnych zagadnień i problematyki biznesowej. Wykładowcy języka angielskiego ze szkoły Advantis zapoznają Cię z bieżącymi trendami z etyki i leksyki biznesu. Dzięki temu będziesz czuć się pewnie podczas każdej rozmowy, niezależnie czy będzie to uczestnictwo w formalnym spotkaniu służbowym, czy nieformalnym bankiecie firmowym.