Skip to main content

Platforma raportowania Logowanie

Angielski biznesowy dla firm on-line – kursy dla klienta z branży produkcyjnej


Znana firma produkcyjna z siedzibą w Krakowie zgłosiła się do naszej szkoły z prośbą o organizację kursów językowych z angielskiego oraz niemieckiego. Szkoleniami zainteresowani byli przede wszystkim menedżerowie z różnych działów. W porozumieniu z kierownikiem do spraw personalnych, zajęliśmy się przygotowaniem oferty szkoleniowej, obejmującej zarówno kursy zdalne, jak i stacjonarne. Zgodnie z oczekiwaniami większość osób postanowiła zgłębiać angielski biznesowy online. 

Uczestnikom kursów zależało przede wszystkim na elastycznym ustaleniu programu nauczania oraz terminów odbywania się szkoleń. Po przeprowadzeniu analizy potrzeb, zespół w ramach każdego z języków został podzielony na grupy odpowiadające aktualnym umiejętnościom pracowników. Angielski biznesowy – kurs online jest często dostosowywany do specyfiki branży Klienta i pozwala na zdobycie umiejętności językowych pożądanych na danym stanowisku.

Sprawdźcie Państwo, jak przebiegały nasze kursy językowe dla firmy produkcyjnej oraz jakie rozwiązania zastosowali eksperci Advantis, aby usprawnić szkolenie jej pracowników. Business English kurs online realizowany przez nasz zespół uwzględnia nie tylko cele i aktualny poziom wiedzy pracowników, ale także preferowane przez nich terminy organizacji zajęć.

Business English dla firm online: kursy indywidualne

Pracownicy krakowskiego przedsiębiorstwa w zdecydowanej większości zainteresowani byli udziałem w kursie angielskiego, który pozwoli im poszerzyć słownictwo biznesowe. Sprawne operowanie nim to czynnik, dzięki któremu codzienna praca oraz kontakty z zagranicznymi kontrahentami stają się znacznie prostsze. Angielski biznesowy dla firm online świetnie przygotowuje do stawiania czoła codziennym wyzwaniom zawodowym i zwiększa swobodę wypowiedzi w ramach współpracy z ludźmi zza granicy. Oprócz angielskiego biznesowego dla firm on-line, zaoferowaliśmy kursantom naukę słownictwa branżowego, typowego dla przemysłu produkcyjnego. Dostosowanie programu zajęć do specyficznych potrzeb odbiorcy to ważny aspekt który bierzemy pod uwagę w naszej firmie. Kurs – angielski biznesowy dla firm obejmuje aspekty, które są szczególnie istotne dla współpracujących z nami osób.

W kursie językowym dla firmy on-line wzięło udział 11 osób z grona menedżerskiego. Kursanci realizowali programy od poziomu A1 do B2, korzystając z podręczników Business Result, Market Leader, materiałów własnych oraz dostępnych w internecie. Szeroka gama wykorzystywanych pomocy dydaktycznych decyduje o tym, że angielski biznesowy – kurs online realizowany przez Advantis wspomaga zdobywanie umiejętności językowych w różnorodny sposób.

Szkolenia z angielskiego biznesowego dla firm on-line prowadzone były zarówno przez lektorów polskich, jak i naszych native speakerów. Kontakt z tą drugą grupą lektorów jest bardzo ważny z punktu widzenia swobodnej rozmowy np. podczas spotkania z kontrahentami. Kurs business english online przygotowuje kursantów do pracy w międzynarodowym środowisku i znacznie ułatwia nawiązywanie relacji. Warto dodać, że angielski biznesowy dla firm – kurs jest przeznaczony nie tylko dla osób, które chcą poznać słownictwo biznesowe oraz zwroty charakterystyczne dla danej pracy, ale także dla tych, którzy chcą budować pozytywne relacje z kontrahentami. Angielski biznesowy online uwzględnia tzw. Small talki pozwalające na prowadzenie nieformalnych rozmów zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz organizacji. Kursanci mogli zdecydować się na naukę angielskiego biznesowego dla firm online przed, w trakcie i po pracy, co okazało się niesamowicie wygodną opcją.

Kursy językowe dla firm on-line z języka niemieckiego

Kursy Business English dla firm cieszą się wielkim zainteresowaniem naszych klientów. Warto jednak podkreślić, że w Advantis można wybrać spośród wielu innych języków europejskich. 5 menedżerów krakowskiej firmy produkcyjnej wyraziło chęć nauki języka niemieckiego, który w ich codziennych obowiązkach zawodowych odgrywa ważną rolę. Indywidualne kursy zdalne prowadzili lektorzy natywni i polscy, wykorzystując książki Geschaftskommunikat, Menschen. Kursanci mogli używać także własnych materiałów dydaktycznych. Podobnie jak w przypadku szkoleń business english, kurs online z niemieckiego jest dopasowywany do aktualnych potrzeb odbiorców.

Podczas szkolenia językowego dla firmy z niemieckiego, uczniowie zaznajamiali się z gramatyką, słownictwem biznesowym i branżowym na poziomach od A0 do B2. Kursy miały miejsce w różnych porach, zależnie od preferencji kursantów. Niektórzy z nich wybrali naukę w godzinach pracy, inni w czasie wolnym.

Grupowe kursy językowe dla firm z niemieckiego – szkolenia stacjonarne

Nasz klient zdecydował się również na utworzenie lektoratu z języka niemieckiego w formie stacjonarnej w oddziale w Głogowie. Nasi polscy lektorzy pojawiali się w siedzibie firmy po godzinach pracy kursantów, co okazało się dla nich optymalnym rozwiązaniem.

W ramach nauki języka niemieckiego utworzyliśmy 2 grupy, w których każda liczyła maksymalnie 3 osoby. Uczniowie zgłębiali język niemiecki na poziomach A0 i A1, poznając słownictwo ogólne z elementami branżowymi. Podczas zajęć wykorzystywano podręczniki Menschen, Alltag.

Dlaczego warto wybrać nasze kursy Business English dla firm online?

Być może są Państwo właśnie na etapie poszukiwania szkoły językowej, która zorganizuje szkolenia dla Państwa pracowników w formie zdalnej. Współpraca z Advantis na pewno spełni Państwa oczekiwania. Na rynku wyróżnia nas przede wszystkim bardzo bogate, bo ponad 20-letnie doświadczenie, które zdobyliśmy, współdziałając zarówno z małymi firmami, jak i wielkimi przedsiębiorstwami. Nasz kurs – angielski biznesowy dla firm jest doceniany przez organizacje z różnych branż.

Decydując się na kurs językowy angielski biznesowy dla firm online w Advantis, mogą liczyć Państwo na elastyczną współpracę i ofertę dopasowaną do indywidualnych oczekiwań. Pamiętajcie Państwo, że raz ustalony plan współpracy możemy dowolnie modyfikować. W razie potrzeby możemy zmienić formę organizacji zajęć, czy też otworzyć całkiem nowe grupy. Zależy nam, aby kurs business english online przyniósł jak najlepsze rezultaty, dlatego pozostajemy elastyczni i na bieżąco reagujemy na potrzeby kursantów.

Przed rozpoczęciem współpracy z nowym klientem dbamy o możliwie najdokładniejsze sprecyzowanie jego potrzeb. Przeprowadzamy staranną analizę oraz audyty językowe wśród pracowników, co pozwala nam przygotować dopasowaną ofertę edukacyjną dla każdego. Dzięki temu angielski biznesowy – kurs online realizowany przed Advantis jest bardzo skuteczny, gdyż pozwala na zdobywanie wiedzy krok po kroku.

Współpracuje z nami ponad 150 profesjonalnych lektorów, a także zespół metodyków, którzy stale nadzorują ich pracę. U nas Państwa pracownicy mogą uczyć się zarówno z lektorami polskimi, jak i native speakerami. Realizując angielski biznesowy dla firm czasami łączymy w trakcie kursu  te dwa podejścia dbając o wszechstronny rozwój umiejętności językowych kursantów.

W szkole językowej Advantis Państwa pracownicy opanują angielski biznesowy dla firm online i stacjonarnie. Oferujemy również kursy z innych języków europejskich: niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego, rosyjskiego, jak również pozaeuropejskich: chińskiego i japońskiego. Serdecznie zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego – po zapoznaniu się z Państwa oczekiwaniami przygotujemy spersonalizowaną ofertę współpracy.