Platforma raportowania Logowanie

Angielski biznesowy dla firm on-line – kursy dla klienta z branży produkcyjnej


Znana firma produkcyjna z siedzibą w Krakowie zgłosiła się do naszej szkoły z prośbą o organizację kursów językowych z angielskiego oraz niemieckiego. Szkoleniami zainteresowani byli przede wszystkim menedżerowie z różnych działów. W porozumieniu z kierownikiem do spraw personalnych, zajęliśmy się przygotowaniem oferty szkoleniowej, obejmującej zarówno kursy zdalne, jak i stacjonarne.

Uczestnikom kursów zależało przede wszystkim na elastycznym ustaleniu programu nauczania oraz terminów odbywania się szkoleń. Po przeprowadzeniu analizy potrzeb, zespół w ramach każdego z języków został podzielony na grupy odpowiadające aktualnym umiejętnościom pracowników.

Sprawdźcie Państwo, jak przebiegały nasze kursy językowe dla firmy produkcyjnej oraz jakie rozwiązania zastosowali eksperci Advantis, aby usprawnić szkolenie jej pracowników.

Business English dla firm online: kursy indywidualne

Pracownicy krakowskiego przedsiębiorstwa w zdecydowanej większości zainteresowani byli udziałem w kursie angielskiego, który pozwoli im poszerzyć słownictwo biznesowe. Sprawne operowanie nim to czynnik, dzięki któremu codzienna praca oraz kontakty z zagranicznymi kontrahentami stają się znacznie prostsze. Oprócz angielskiego biznesowego dla firm on-line, zaoferowaliśmy kursantom naukę słownictwa branżowego, typowego dla przemysłu produkcyjnego.

W kursie językowym dla firmy on-line wzięło udział 11 osób z grona menedżerskiego. Kursanci realizowali programy od poziomu A1 do B2, korzystając z podręczników Business Result, Market Leader, materiałów własnych oraz dostępnych w internecie.

Szkolenia z angielskiego biznesowego dla firm on-line prowadzone były zarówno przez lektorów polskich, jak i naszych native speakerów. Kursanci mogli zdecydować się na naukę przed, w trakcie i po pracy, co okazało się niesamowicie wygodną opcją.

Kursy językowe dla firm on-line z języka niemieckiego

Kursy Business English dla firm cieszą się wielkim zainteresowaniem naszych klientów. Warto jednak podkreślić, że w Advantis można wybrać spośród wielu innych języków europejskich. 5 menedżerów krakowskiej firmy produkcyjnej wyraziło chęć nauki języka niemieckiego, który w ich codziennych obowiązkach zawodowych odgrywa ważną rolę. Indywidualne kursy zdalne prowadzili lektorzy natywni i polscy, wykorzystując książki Geschaftskommunikat, Menschen. Kursanci mogli używać także własnych materiałów dydaktycznych.

Podczas szkolenia językowego dla firmy z niemieckiego, uczniowie zaznajamiali się z gramatyką, słownictwem biznesowym i branżowym na poziomach od A0 do B2. Kursy miały miejsce w różnych porach, zależnie od preferencji kursantów. Niektórzy z nich wybrali naukę w godzinach pracy, inni w czasie wolnym.

Grupowe kursy językowe dla firm z niemieckiego – szkolenia stacjonarne

Nasz klient zdecydował się również na utworzenie lektoratu z języka niemieckiego w formie stacjonarnej w oddziale w Głogowie. Nasi polscy lektorzy pojawiali się w siedzibie firmy po godzinach pracy kursantów, co okazało się dla nich optymalnym rozwiązaniem.

W ramach nauki języka niemieckiego utworzyliśmy 2 grupy, w których każda liczyła maksymalnie 3 osoby. Uczniowie zgłębiali język niemiecki na poziomach A0 i A1, poznając słownictwo ogólne z elementami branżowymi. Podczas zajęć wykorzystywano podręczniki Menschen, Alltag.

Dlaczego warto wybrać nasze kursy Business English dla firm online?

Być może są Państwo właśnie na etapie poszukiwania szkoły językowej, która zorganizuje szkolenia dla Państwa pracowników w formie zdalnej. Współpraca z Advantis na pewno spełni Państwa oczekiwania. Na rynku wyróżnia nas przede wszystkim bardzo bogate, bo ponad 20-letnie doświadczenie, które zdobyliśmy, współdziałając zarówno z małymi firmami, jak i wielkimi przedsiębiorstwami.

Decydując się na kurs językowy w Advantis, mogą liczyć Państwo na elastyczną współpracę i ofertę dopasowaną do indywidualnych oczekiwań. Pamiętajcie Państwo, że raz ustalony plan współpracy możemy dowolnie modyfikować. W razie potrzeby możemy zmienić formę organizacji zajęć, czy też otworzyć całkiem nowe grupy.

Przed rozpoczęciem współpracy z nowym klientem dbamy o możliwie najdokładniejsze sprecyzowanie jego potrzeb. Przeprowadzamy staranną analizę oraz audyty językowe wśród pracowników, co pozwala nam przygotować dopasowaną ofertę edukacyjną dla każdego.

Współpracuje z nami ponad 150 profesjonalnych lektorów, a także zespół metodyków, którzy stale nadzorują ich pracę. U nas Państwa pracownicy mogą uczyć się zarówno z lektorami polskimi, jak i native speakerami.

W szkole językowej Advantis Państwa pracownicy opanują angielski biznesowy dla firm online i stacjonarnie. Oferujemy również kursy z innych języków europejskich: niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego, rosyjskiego, jak również pozaeuropejskich: chińskiego i japońskiego. Serdecznie zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego – po zapoznaniu się z Państwa oczekiwaniami przygotujemy spersonalizowaną ofertę współpracy.