Platforma raportowania Logowanie

Angielski dla firm – Kraków. Współpraca z firmą z branży spożywczej


Klient będący częścią znanego niemieckiego koncernu spożywczego zgłosił się do naszej szkoły z prośbą o organizację kursu angielskiego dla firmy, która ma siedzibę w okolicy Krakowa. Po uzgodnieniu szczegółów z koordynatorem, zespół Advantis przygotował ofertę szkoleń dla pracowników niższego i średniego szczebla.

Podczas trwania kursów, nasza szkoła na bieżąco raportowała koordynatorowi wykazy frekwencji oraz wyniki uzyskiwane przez osoby, które wzięły udział w grupowych szkoleniach językowych. Kursanci, którzy uczyli się z Advantis indywidualnie, ustalali z nami wszelkie szczegóły współpracy bezpośrednio, co pozwoliło na jeszcze lepsze dopasowanie metod dydaktycznych do ich specyficznych potrzeb.

Jak przebiegały nasze kursy angielskiego dla firm w Krakowie?

Angielski dla firm – Kraków. Grupowe kursy językowe

W ramach nauki zbiorowej, podzieliliśmy zespół na 4 grupy (od poziomu A1 do B1+), w których znajdowało się maksymalnie do 4 osób. Z naszego doświadczenia wynika, że tak niewielkie grono kursantów w grupie to jeden z czynników, dzięki którym nauka przebiega znacznie sprawniej.

Szkolenie językowe dla firmy przebiegało w formie zdalnej. Jak podczas wszystkich lekcji on-line w Advantis, kursanci mieli okazję korzystać z praktycznych pomocy dydaktycznych, takich jak interaktywne tablice czy nagrania audio oraz video. Pomocą w poznawaniu słownictwa ogólnego i biznesowego okazały się renomowane podręczniki: Market Leader, In Company.

Po konsultacjach kursantów z naszymi lektorami część osób wybrało naukę w godzinach pracy, inni uczniowie preferowali zaś lekcje po wypełnieniu zawodowych obowiązków.

Kursy indywidualne. Angielski dla firm – Kraków

3 pracowników wzięło udział w indywidualnych kursach językowych dla firm na poziomach od B1 do B2+. W gronie tym znaleźli się głównie specjaliści oraz menedżerowie średniego szczebla. Podczas zajęć polscy lektorzy doskonalili z kursantami słownictwo ogólne oraz biznesowe, jak również branżowe, specyficzne dla przemysłu spożywczego. Nasi uczniowie korzystali zarówno z materiałów własnych, jak i podręczników English File, Bussines Result.

Część uczestników kursu zdecydowało się na lekcje prowadzone w formie zdalnej, co podyktowane było ich dynamicznym trybem życia oraz pracy. Równolegle szkoła Advantis zorganizowała również kurs stacjonarny, podczas którego nasz lektor dojeżdżał do krakowskiej siedziby klienta.

Kurs angielskiego dla firm w Krakowie on-line: zalety nauki zdalnej

Większość pracowników współpracującej z nami firmy wzięła udział w kursach językowych w postaci zdalnej. To coraz częstszy wybór, który podyktowany jest przede wszystkim elastycznością i komfortem nauki. Lekcje zdalne stały się niesamowicie popularne w okresie pandemii COVID-19. Dziś, mimo możliwości nauki stacjonarnej, wielu naszych klientów wciąż preferuje pozostanie właśnie przy kursach zdalnych.

Czemu warto rozważyć organizację szkoleń językowych on-line?

  • Kursy językowe dla firm online to wygoda – kursanci mogą uczyć się z zacisza własnego domu, nie tracąc czasu i pieniędzy na dojazdy.
  • Do uczestnictwa w lekcjach potrzeba jedynie komputera z dostępem do internetu, mikrofonu i kamery. Tyle wystarczy, aby kursanci Advantis mogli uczyć się angielskiego w pracy, w domu lub na urlopie. Ponadto, korzystamy ze sprawdzonych i ogólnodostępnych aplikacji do spotkań on-line i chętnie pomagamy naszym kursantom w ich prawidłowej obsłudze.
  • Lekcje zdalne to szersze możliwości doboru lektora. Advantis współpracuje z nauczycielami i native speakerami z całego kraju, dlatego firmom w ramach kursów zdalnych możemy zaproponować większą swobodę wyboru lektora, niż w przypadku kursów stacjonarnych.
  • Gdy z jakiegoś powodu kursant nie może wziąć udziału w zajęciach, lektor ma możliwość nagrania ich przebiegu i udostępnienia filmu osobie nieobecnej.
  • Doskonale wiemy, że nie każdy kursant czuje się dobrze w gronie innych, często nieznanych sobie osób. Zdalna nauka jest dobrym rozwiązaniem dla osób nieśmiałych.

W szkole językowej Advantis kursy językowe on-line cieszą się rosnącą popularnością. Coraz więcej naszych klientów decyduje się wybrać właśnie szkolenia zdalne. Nie brakuje również osób, które rezygnują ze stacjonarnej formy kursów właśnie na rzecz nauki on-line. Organizujemy nie tylko kursy językowe dla firm z angielskiego, ale również niemieckiego, włoskiego, francuskiego, włoskiego, hiszpańskiego czy hiszpańskiego. U nas skorzystacie Państwo również ze szkoleń języków pozaeuropejskich: chińskiego oraz japońskiego.

Organizacja szkolenia językowego dla firmy

Jeśli są Państwo zainteresowani kursem językowym dla firmy skrojonym na miarę specyficznych potrzeb, zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem. Szkoła językowa Advantis funkcjonuje od 2001 roku – w tym czasie mieliśmy okazję współpracować z klientami z rozmaitych branż. Z przyjemnością przygotujemy spersonalizowaną ofertę edukacyjną dla Państwa przedsiębiorstwa.