Skip to main content

Platforma raportowania Logowanie

Angielski dla firm – Kraków. Współpraca z firmą z branży spożywczej


Klient będący częścią znanego niemieckiego koncernu spożywczego zgłosił się do naszej szkoły z prośbą o organizację kursu angielskiego dla firmy, która ma siedzibę w okolicy Krakowa. Po uzgodnieniu szczegółów z koordynatorem, zespół Advantis przygotował ofertę szkoleń dla pracowników niższego i średniego szczebla. Zdajemy sobie sprawę, że angielski biznesowy jest mocno rozbudowany, dlatego podczas opracowywania programu szkoleń opieramy się na realnych potrzebach Klienta.

Podczas trwania kursów, nasza szkoła na bieżąco raportowała koordynatorowi wykazy frekwencji oraz wyniki uzyskiwane przez osoby, które wzięły udział w grupowych szkoleniach językowych. Kursanci, którzy uczyli się z Advantis indywidualnie, ustalali z nami wszelkie szczegóły współpracy bezpośrednio, co pozwoliło na jeszcze lepsze dopasowanie metod dydaktycznych do ich specyficznych potrzeb. Podejmując współpracę z klientem szybko identyfikujemy poziom kursantów i dokładamy wszelkich starań, aby angielski dla firm był dla nich przystępny i łatwy w nauce.

Jak przebiegały nasze kursy angielskiego dla firm w Krakowie?

Angielski dla firm – Kraków. Grupowe kursy językowe

W ramach nauki zbiorowej, podzieliliśmy zespół na 4 grupy (od poziomu A1 do B1+), w których znajdowało się maksymalnie do 4 osób. Z naszego doświadczenia wynika, że tak niewielkie grono kursantów w grupie to jeden z czynników, dzięki którym nauka przebiega znacznie sprawniej. Angielski biznesowy dla firm nauczany w ten sposób zwiększa poczucie swobody uczestników, a ponadto pozwala na poświęcenie im ilości czasu niezbędnej do robienia systematycznych postępów.

Szkolenie językowe dla firmy przebiegało w formie zdalnej. Jak podczas wszystkich lekcji on-line w Advantis, kursanci mieli okazję korzystać z praktycznych pomocy dydaktycznych, takich jak interaktywne tablice czy nagrania audio oraz video. Pomocą w poznawaniu słownictwa ogólnego i biznesowego okazały się renomowane podręczniki: Market Leader, In Company. Każdy kurs online realizowany przez Szkołę Językową Advantis odznacza się programem, który najlepiej wpisuje się w wymagania uczestników. Nasz zespół pozostaje jednak elastyczny i w razie potrzeby na bieżąco aktualizuje bądź modyfikuje informacje przekazywane podczas szkoleń.

Po konsultacjach kursantów z naszymi lektorami część osób wybrało naukę w godzinach pracy, inni uczniowie preferowali zaś lekcje po wypełnieniu zawodowych obowiązków. Wiemy, że specyfika branży, czy też zajmowane stanowisko mogą mieć kluczowe znaczenie z punktu widzenia dostępności kursantów, dlatego organizując zajęcia z angielskiego biznesowego dajemy uczestnikom możliwość wyboru. Obecnie, coraz więcej osób decyduje się na skorzystanie z kursów online, gdyż mogą być one realizowane po pracy w domowym zaciszu. 

Kursy indywidualne. Angielski dla firm – Kraków

3 pracowników wzięło udział w indywidualnych kursach językowych dla firm na poziomach od B1 do B2+. W gronie tym znaleźli się głównie specjaliści oraz menedżerowie średniego szczebla. Podczas zajęć polscy lektorzy doskonalili z kursantami słownictwo ogólne oraz biznesowe, jak również branżowe, specyficzne dla przemysłu spożywczego. Nasi uczniowie korzystali zarówno z materiałów własnych, jak i podręczników English File, Bussines Result. Angielski biznesowy dla firm spożywczych z pewnością różni się od języka angielskiego wykorzystywanego w branży motoryzacyjnej czy odzieżowej. W związku z tym, każdorazowo dokładnie poznajemy specyfikę pracy Klienta, tak aby zaproponować szkolenia o optymalnie dopasowanym charakterze.

Część uczestników kursu zdecydowało się na lekcje prowadzone w formie zdalnej, co podyktowane było ich dynamicznym trybem życia oraz pracy. Równolegle szkoła Advantis zorganizowała również kurs stacjonarny, podczas którego nasz lektor dojeżdżał do krakowskiej siedziby klienta. Niezależnie od tego czy angielski biznesowy jest poznawany stacjonarnie czy jako kurs online, nasz zespół zapewnia takie samo zaangażowanie oraz jakość nauczania.

Kurs angielskiego dla firm w Krakowie on-line: zalety nauki zdalnej

Większość pracowników współpracującej z nami firmy wzięła udział w kursach językowych w postaci zdalnej. To coraz częstszy wybór, który podyktowany jest przede wszystkim elastycznością i komfortem nauki. Lekcje zdalne stały się niesamowicie popularne w okresie pandemii COVID-19. Dziś, mimo możliwości nauki stacjonarnej, wielu naszych klientów wciąż preferuje pozostanie właśnie przy kursach zdalnych. Warto jednak dodać, że angielski w firmie to również godna rozważenia opcja, gdyż pozwala na bezpośredni kontakt nauczyciela z uczniem, co może w niektórych przypadkach przyczyniać się do większej motywacji kursantów.

Czemu warto rozważyć organizację szkoleń językowych on-line?

  • Kursy językowe dla firm online to wygoda – kursanci mogą uczyć się z zacisza własnego domu, nie tracąc czasu i pieniędzy na dojazdy.
  • Do uczestnictwa w lekcjach potrzeba jedynie komputera z dostępem do internetu, mikrofonu i kamery. Tyle wystarczy, aby kursanci Advantis mogli uczyć się angielskiego w pracy, w domu lub na urlopie. Ponadto, korzystamy ze sprawdzonych i ogólnodostępnych aplikacji do spotkań on-line i chętnie pomagamy naszym kursantom w ich prawidłowej obsłudze.
  • Lekcje zdalne to szersze możliwości doboru lektora. Advantis współpracuje z nauczycielami i native speakerami z całego kraju, dlatego firmom w ramach kursów zdalnych możemy zaproponować większą swobodę wyboru lektora, niż w przypadku kursów stacjonarnych.
  • Gdy z jakiegoś powodu kursant nie może wziąć udziału w zajęciach, lektor ma możliwość nagrania ich przebiegu i udostępnienia filmu osobie nieobecnej.
  • Doskonale wiemy, że nie każdy kursant czuje się dobrze w gronie innych, często nieznanych sobie osób. Zdalna nauka jest dobrym rozwiązaniem dla osób nieśmiałych.

W szkole językowej Advantis kursy językowe on-line cieszą się rosnącą popularnością. Coraz więcej naszych klientów decyduje się wybrać właśnie szkolenia zdalne. Nie brakuje również osób, które rezygnują ze stacjonarnej formy kursów właśnie na rzecz nauki on-line. Organizujemy nie tylko kursy językowe dla firm z angielskiego, ale również niemieckiego, włoskiego, francuskiego, włoskiego, hiszpańskiego czy hiszpańskiego. U nas skorzystacie Państwo również ze szkoleń języków pozaeuropejskich: chińskiego oraz japońskiego.

Komu dedykujemy angielski biznesowy dla firm?

W ramach naszej codziennej działalności realizujemy angielski dla firm reprezentujących rozmaite branże. Z uwagi na sprawnie przeprowadzane szkolenia online, nasza działalność nie ogranicza się wyłącznie do przedsiębiorstw z miasta Kraków, lecz obejmuje również wiele innych polskich miast. Jeśli działasz w międzynarodowym środowisku, wówczas znajomość angielskiego biznesowego dla firm staje się standardem i często koniecznością. Swobodna komunikacja z zagranicznymi Klientami czy nawet współpracownikami jest kluczowa z punktu widzenia jakości funkcjonowania danej organizacji.

Organizacja szkolenia językowego dla firmy

Jeśli są Państwo zainteresowani kursem językowym dla firmy skrojonym na miarę specyficznych potrzeb, zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem. Szkoła językowa Advantis funkcjonuje od 2001 roku – w tym czasie mieliśmy okazję współpracować z klientami z rozmaitych branż i zrealizować pomyślnie wiele kursów angielskiego dla firm. Z przyjemnością przygotujemy spersonalizowaną ofertę edukacyjną dla Państwa przedsiębiorstwa.