Platforma raportowania Logowanie

Kurs języka angielskiego dla firm – Kraków, Warszawa. Współpraca z klientem z branży konsultingowej


Wśród klientów naszej szkoły językowej nie brakuje firm funkcjonujących zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym. Nie dziwi fakt, że w takim wypadku najczęstszym wyborem naszych zleceniodawców pozostaje angielski dla firm. Warszawa i Kraków to miasta, w których w latach 2015-2020 mieliśmy okazję prowadzić szkolenia językowe dla pracowników amerykańskiego przedsiębiorstwa z branży konsultingowej, świadczącej usługi z zakresu outsourcingu i zarządzania kapitałem ludzkim.

Koordynacją szkoleń w firmie zajęli się pracownicy działu HR, którym administracja Advantis udzieliła kompleksowego wsparcia na etapie planowania przebiegu nauki. W toku przygotowywania kursów wspólnie z naszym klientem opracowaliśmy kilka interesujących rozwiązań, w tym system nagradzania kursantów za dobre wyniki w nauce. Osoby, które po roku mogły poszczycić się największym progresem, otrzymywały możliwość uczestnictwa w dodatkowych lekcjach indywidualnych. Podczas trwania współpracy, zespół Advantis na bieżąco raportował działowi HR firmy o frekwencji i wynikach kursantów.

Pracownicy firmy zdecydowali się na szkolenia językowe w formie stacjonarnej, prowadzone w siedzibach ich firmy. Mimo popularności kursów on-line wciąż wiele osób preferuje osobisty kontakt z lektorem oraz innymi uczniami. Z naszego doświadczenia wynika, że ta forma nauki sprawdza się szczególnie w firmach, których pracownicy dobrze się znają oraz są chętni do pracy zespołowej.

Zapraszamy do zapoznania się z przebiegiem szkoleń z języka angielskiego dla firm w Warszawie i Krakowie, które nasza szkoła poprowadziła na zlecenie tego przedsiębiorstwa.

Angielski dla firm – Warszawa, Kraków – lekcje grupowe

Większość pracowników niższego i średniego szczebla zainteresowanych szkoleniami językowymi wzięła udział w lekcjach grupowych. W ich ramach stworzyliśmy 10 maksymalnie 7-osobowych grup, które uczestniczyły w kursach w trakcie godzin pracy. Takie rozwiązanie przypadło do gustu wszystkim uczniom: specyfika ich obowiązków pozwalała bowiem na wygospodarowanie wolnego czasu w ciągu dnia. Lekcje angielskiego dla firm okazały się bardzo praktycznym sposobem na wykorzystanie go.

Nasi kursanci poznawali tajniki języka biznesowego, przydatnego w codziennej pracy, ale także słownictwo ogólne, dzięki któremu mogli pozwolić sobie na swobodną rozmowę typu small talk z kontrahentami zagranicznymi. Uczniowie uczyli się języka angielskiego na poziomach od B1 do C1, korzystając z renomowanych podręczników: Business Results, Market Leader, Workout Advanced. Kursy prowadzone były przez polskich lektorów.

Kurs angielskiego dla firm – Warszawa, Kraków. Lekcje indywidualne

3 osoby z grona pracowników średniego szczebla wzięły udział w indywidualnych kursach języka angielskiego w Warszawie i Krakowie na poziomie B2. Nasi uczniowie zdobywali wiedzę z podręcznika z Business Results, poznając słownictwo ogólne oraz biznesowe przy wsparciu polskiego lektora.

Nie wszyscy uczniowie mogli pozwolić sobie na dłuższą przerwę w trakcie dnia, dlatego też w tym wypadku optymalnym rozwiązaniem okazały się szkolenia organizowane po godzinach pracy. Lektorzy Advantis odwiedzali siedziby firmy w ustalonych z kursantami porach, by ci mogli odbyć lekcje w komfortowym i znanym sobie miejscu, oszczędzając czas na dojazdach.

Warto dodać, że nasza szkoła językowa daje możliwość modyfikacji trybu nauki w dowolnym jej momencie. Kursanci, którzy chcą zmienić formę zajęć, mogą wspólnie podjąć decyzję o przeniesieniu ich na platformę on-line. Wówczas grupa może uczyć się w dogodnym dla siebie czasie i miejscu, korzystając z dokładnie tego samego programu nauczania i pomocy edukacyjnych.

Jak efektywnie uczyć się języka? Angielski dla firm Warszawa, Kraków

W Advantis wiemy, że efektywna nauka języka angielskiego musi obejmować rozmaite obszary. Eksperci naszej szkoły językowej kładą nacisk na wszystkie aspekty komunikacji.

Kursanci Advantis, zarówno podczas lekcji on-line, jak i stacjonarnych, korzystają z rozmaitych pomocy naukowych, które umożliwiają wielostronną naukę języka. Nasi lektorzy zlecają uczniom m. in. trening akcentów intonacji na podstawie nagrań czy czytanie na głos.

Chętnie podpowiadamy naszym uczniom, co mogą zrobić, by nauka była jeszcze bardziej skuteczna. Poza regularnym uczestnictwem w kursach angielskiego dla firm polecamy każdemu z nich oglądanie filmów i słuchanie piosenek w języku obcym oraz czytanie angielskojęzycznych portali informacyjnych itp. Nasi metodycy na bieżąco publikują inspirujące, rozwojowe materiały na Facebooku i Linkedinie.

Jeśli poszukują Państwo szkoły językowej, która zajmie się organizacją kursu języka angielskiego dla firmy w Warszawie, Krakowie lub w innym mieście, zapraszamy do kontaktu. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem niezwłocznie i przedstawi propozycję współpracy.