Skip to main content

Platforma raportowania Logowanie

Język angielski dla firm online. Kursy dla firmy z branży logistycznej


W dzisiejszych czasach coraz więcej osób decyduje się na uczestnictwo w kursach kwalifikacyjnych online, ze względu na wygodę i możliwość nauki w dowolnym miejscu. Na tych korzyściach zależało naszym kursantom ze znanej firmy z branży logistycznej i magazynowej, z którą współpracę podjęliśmy w 2017 roku. To popularne przedsiębiorstwo, które od lat funkcjonuje w branży logistycznej na rynku krajowym oraz zagranicznym. Zdawaliśmy sobie sprawę ze specyficznych potrzeb Klienta, dlatego kurs języka angielskiego dla firm został dopracowany z dużą dbałością o szczegóły.

Zróżnicowane oczekiwania i różne tryby pracy naszych uczniów sprawiły, że przeważającej liczbie osób zaproponowaliśmy lekcje indywidualne, co okazało się dobrym rozwiązaniem. Dzięki temu nasi lektorzy mogą podejść do każdego z kursantów w pełni indywidualnie, respektując ich potrzeby oraz preferowane tempo nauki. Realizując kurs języka angielskiego dla firm online, zespół Advantis dopasował się również do dostępności osób uczęszczających na szkolenie. Ponadto, od początku współpracy eksperci Advantis wspierają kierownika działu kadr i płac oraz asystentkę wiceprezesa, którzy zajmują się koordynowaniem szkoleń. Organizując kurs języka angielskiego dla firm, zespół Advantis nie ogranicza się wyłącznie do przekazywania wiedzy.

Do zadań naszego zespołu należała stała obsługa administracyjna klienta, sporządzanie raportów z frekwencji, a także monitorowanie postępów kursantów i raportowanie o nich. Wszelkie formalności związane z organizacją kursów języka angielskiego dla firm dla nowych pracowników również pozostawały po naszej stronie.

Większość naszych kursantów wybrała język angielski dla firm online, jednak nie są to jedyne lekcje, które prowadziliśmy dla pracowników tego przedsiębiorstwa. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z przykładowymi szkoleniami językowymi dla owej firmy.

Język angielski dla firm online: lekcje grupowe

Zbiorowe kursy języka angielskiego dla firm online w Krakowie na poziomach B1-B2 odbywały się w 6 maksymalnie 3-osobowych grupach, które tworzyli pracownicy niższego oraz wyższego szczebla. Uczniowie wzięli udział w kursach w trakcie godzin pracy. Niewielka liczba osób w grupie to gwarancja komfortowej nauki, podczas której każdy kursant ma wiele okazji do trenowania umiejętności konwersacji. Nauczając język angielski dla firm online w ten sposób, nasi lektorzy mogli poświęcić optymalną ilość czasu każdemu uczestnikowi szkolenia.

Chcemy podkreślić, że kursy języka angielskiego dla firm online w Advantis przebiegają niemal identycznie, jak szkolenia stacjonarne. Nasi polscy lektorzy wykorzystują te same pomoce naukowe – w tym wypadku podręczniki Business Result, Market Leader – oraz zbliżone techniki edukacyjne. W trakcie zajęć kursanci mogą korzystać z udogodnień takich jak multimedialna tablica. Poznawanie języka angielskiego dla firm online we współpracy z Advantis może dotyczyć wielu obszarów.

Uczestnicy naszych zdalnych kursów języka angielskiego poznali słownictwo ogólne, przydatne w sytuacjach nieformalnych oraz tzw. small talks, jak również biznesowe, potrzebne do codziennej pracy.

Język angielski dla firm online w formie indywidualnej

Duża część pracowników firmy logistycznej zdecydowała się na lekcje języka angielskiego online. Nasza szkoła zajęła się organizacją szkoleń indywidualnych. Dla wielu kursantów nauka „1 na 1” jest nie tylko bardziej komfortowa, ale także efektywna. 14 uczniów w godzinach pracy uczestniczyło w szkoleniach językowych dla firmy w Krakowie, Gdańsku i Kokotowie. Bezpośredni kontakt z lektorem sprawia, że kurs języka angielskiego dla firm online staje się niezwykle skutecznym narzędziem w zakresie zwiększania kompetencji lingwistycznych poszczególnych pracowników.

Naszym kursantom najbardziej zależało na poznaniu słownictwa biznesowego oraz ogólnego – po to, by bez przeszkód móc dogadywać się w języku angielskim w pracy i poza nią. Uczestniczący w szkoleniach pracownicy i menedżerowie uczyli się z nami języka angielskiego na poziomach od A1 do C1. Nasi polscy lektorzy sprawnie pracowali więc zarówno z uczniami początkującymi, jak i zaawansowanymi. Podczas zajęć wykorzystywano podręczniki Business Result, Market Leader, English File. Organizując taki kurs angielskiego online dla firm jesteśmy w stanie przygotować jego uczestników do radzenia sobie w rozmaitych sytuacjach.

Kurs językowy dla firm online – niemiecki indywidualnie

Choć język angielski dla firm online wśród pracowników firmy logistycznej cieszy się największą popularnością, są osoby, które wybrały inne szkolenia w Advantis. Menedżer firmy w Krakowie zdecydował się kurs języka niemieckiego online, który został poprowadzony w formie indywidualnej. Nasz native speaker prowadził szkolenie w godzinach pracy kursanta, co ze względu na elastyczny tryb pracy było dla niego optymalnym rozwiązaniem. Uczeń uczył się języka niemieckiego na poziomie B1, opanowując słownictwo ogólne oraz biznesowe. Podczas zajęć wykorzystywano materiały własne.

Szkolenie językowe dla firmy online: język włoski indywidualnie

Dyrektor firmy w Krakowie wziął udział w indywidualnym kursie językowym online z języka włoskiego. To coraz częstszy wybór naszych kursantów: język włoski okazuje się bowiem bardzo przydatny już nie tylko w trakcie słonecznych wakacji, ale także realizacji wielu zadań służbowych.

Polski lektor Advantis poprowadził szkolenie z języka włoskiego na poziomie A1, podczas którego uczeń z pomocą materiałów własnych poznawał słownictwo ogólne, pozwalające głównie na prowadzenie codziennych konwersacji.

Mamy przekonanie, że dla wielu z Państwa kurs języka angielskiego dla firmy online okaże się najwygodniejszym rozwiązaniem na efektywną naukę. Jeśli chcą Państwo zorganizować zdalne szkolenie dla swoich pracowników, zapraszamy do kontaktu. Pamiętajcie Państwo, że w Advantis możemy przygotować kurs językowy dla firmy online niemal z każdego języka!