Język hiszpański dla firm online

Poszukujesz profesjonalnego kursu hiszpańskiego dla swoich pracowników? Nie masz możliwości zorganizowania stacjonarnych zajęć? Co powiesz na spotkania z lektorem online? Wychodzimy naprzeciw indywidualnym potrzebom Twojej firmy i sięgamy po innowacyjne rozwiązania. Przygotowujemy spersonalizowane kursy językowe w nowoczesnej formule z wykorzystaniem autorskiej metodyki i interaktywnych narzędzi dydaktycznych. Sprawdź naszą aktualną ofertę szkoleniową i dowiedz się więcej o filozofii Advantis!

Kurs języka hiszpańskiego dla firm online

Organizowane przez nas zdalne kursy języka hiszpańskiego dla firm to elastyczne i komfortowe rozwiązanie. Co znajdziesz w naszej ofercie? Warsztaty językowe o profilu ogólnym, biznesowym lub specjalistycznym na różnych poziomach zaawansowania, prowadzone przez doświadczonych lektorów lub native speakerów. Uczymy komunikatywnego języka umożliwiającego swobodne porozumiewanie się w życiu codziennym i w biznesie oraz wzmacniamy wewnętrzną motywację i zaangażowanie naszych słuchaczy.

Hiszpański dla firm online – Tylko metodą Advantis!

Rozważasz kurs hiszpańskiego online? Sprawdź, co wyróżnia nasze szkolenia!

  • Pasja – nasi lektorzy to wyjątkowi ludzie, którzy inspirują, pozytywnie motywują i zarażają słuchaczy swoją językową pasją
  • Kaizen – czyli metoda małych kroków. Nauka każdego języka obcego wymaga regularności, cierpliwości i czasu. Z własnego doświadczenia wiemy, jak trudno jest wypracować nowe nawyki i znaleźć motywację do dobrej zmiany. Dlatego na naszych kursach hiszpańskiego dla firm online sięgamy po metodę małych kroków – to świetna długofalowa strategia doskonalenia umiejętności (nie tylko) językowych.
  • Indywidualne podejście – wierzymy, że nie ma jednego sprawdzonego sposobu nauki dla wszystkich. Każdy z kursantów jest inny, ma zróżnicowane oczekiwania, potrzeby, predyspozycje językowe, może poświęcić określony czas na naukę. Zamiast narzucać konkretny styl pracy, wolimy inspirować i pokazywać różne narzędzia dydaktyczne, tak, aby każdy z uczestników mógł wybrać najlepszą dla siebie metodę.
  • Skuteczność – na naszych kursach nie znajdziesz mało przydatnego słownictwa. Szkolenia dla firm Advantis nastawione są na naukę “żywego” języka, umożliwiającego swobodną komunikację w życiu codziennym i zawodowym. Naszym celem jest harmonijne rozwijanie wszystkich kompetencji: mówienia, pisania, czytania i rozumienia ze słuchu, a także gramatyki, fonetyki i leksyki. Zajęcia prowadzimy na podstawie ciekawych, autorskich materiałów dydaktycznych, a także autentycznych tekstów, filmów i podcastów hiszpańskojęzycznych,
  • Innowacyjność – w Advantis idziemy z duchem czasu, nie tylko cenimy sobie wygodne rozwiązania, które naprawdę działają, lecz przede wszystkim elastycznie reagujemy na zmieniające się potrzeby naszych Klientów. Hiszpański dla firm online to świetna alternatywa dla tradycyjnego kursu stacjonarnego z lektorem. Dzięki wykorzystaniu technologii video learningowych tworzymy interaktywne szkolenia, które pozytywnie zaskakują naszych słuchaczy.

Brzmi ciekawie? Sprawdź aktualną ofertę warsztatów językowych dla firm i zamów kurs hiszpańskiego online dla swojego zespołu!