Język niemiecki dla firm online

Chcesz podnieść kompetencje swojego zespołu? Planujesz rozwinąć działalność na rynku niemieckim? A może Ty też po godzinach uwielbiasz uczyć się języków obcych i chcesz zarazić swoich pracowników lingwistyczną pasją? Prowadzimy specjalistyczne szkolenia językowe dla firm, wykorzystując naszą autorską metodykę. Wyróżnia nas wyjątkowo elastyczna oferta – wszystkie dostępne u nas kursy online są:

 • w 100% spersonalizowane,
 • opracowane i prowadzone przez doświadczonych lektorów,
 • dopasowane do Twoich potrzeb.

Cały świat mówi po angielsku – my wzbogaciliśmy naszą ofertę o inne języki, m.in. niemiecki, hiszpański, rosyjski czy włoski. Sprawdź aktualnie dostępne szkolenia lingwistyczne dla firm, poznaj naszą filozofię i dowiedz się więcej, jak działamy.

Niemiecki dla firm metodą Advantis – małymi krokami do celu

Efektywność nauki języka zależy od wielu indywidualnych czynników. Jesteśmy zdania, że nie ma uniwersalnej metody dydaktycznej, która zawsze się sprawdza. Nie istnieje też jeden typ nauczyciela odpowiedni dla każdego ucznia. Naszym słuchaczom proponujemy w pełni spersonalizowane szkolenia dopasowane do możliwości, oczekiwań i upodobań każdego uczestnika.

Nasze kursy niemieckiego online umożliwiają:

 • naukę z native speakerem lub wysoko wykwalifikowanym lektorem, który nie zawsze jest dostępny na lokalnym rynku,
 • regularny kontakt z językiem obcym niezależnie od podróży służbowych, urlopów, nieobecności w firmie czy zmieniającego się grafiku pracy,
 • dostosowanie metodyki, tempa i intensywności kursu do indywidualnych potrzeb każdego słuchacza,
 • zaprzyjaźnienie się z nowoczesnymi technologiami online i wykorzystanie przydatnych narzędzi interaktywnych nie tylko podczas zajęć, lecz także do samodzielnej nauki w domu,
 • wzmocnienie wiary we własne możliwości, lepsze poznanie siebie – swoich upodobań, oczekiwań czy obaw,
 • naukę w duchu filozofii Kaizen, czyli metodą małych kroków – to niezwykle przydatne narzędzie służące nie tylko efektywnej nauce języka, lecz także wprowadzaniu w swoim życiu wielu pozytywnych zmian.

Kurs języka niemieckiego dla firm online

Oferta szkoleniowa dla naszych Klientów obejmuje indywidualne i grupowe kursy językowe online, zarówno o profilu ogólnym, jak i biznesowym i specjalistycznym.

Niemiecki dla firm metodą Advantis to:

 • angażująca interaktywna formuła zajęć,
 • ciekawe materiały dydaktyczne, w tym autentyczne teksty, podcasty i filmy w języku niemieckim dopasowane do poziomu zaawansowania słuchaczy i profilu szkolenia,
 • dostęp do materiałów kursowych oraz dodatkowych narzędzi i pomocy dydaktycznych, tworzonych specjalnie dla naszych uczniów.

Prowadzisz międzynarodową firmę i planujesz współpracę z niemieckojęzycznymi Klientami? A może chcesz stworzyć swoim pracownikom nowe możliwości rozwoju, pozytywnie zainspirować, zmotywować i wzmocnić zaangażowanie zespołu?

Dowiedz się więcej na temat kursów języka niemieckiego online metodą Advantis i przekonaj się, czy są one odpowiednie dla Ciebie i Twojej firmy!