Język rosyjski dla firm online

Kursy języka rosyjskiego online to wyjątkowo wygodne i elastyczne rozwiązanie dla Ciebie i pracowników Twojej firmy. Nasze szkolenia językowe poprzez video learning realizujemy na podstawie autorskiej metody Advantis – opracowanej przez nasz zespół metodyczny. W ramach kursów online nasi lektorzy prowadzą zajęcia z języka ogólnego, biznesowego i specjalistycznego.

Dlaczego warto postawić na kurs rosyjskiego online?

  • Zapewniasz swoim pracownikom zajęcia w dogodnym dla nich czasie i miejscu.
  • Umożliwiasz naukę z native speakerem lub doświadczonym lektorem, bez względu na lokalizację Twojej firmy.
  • Stwarzasz uczestnikom możliwość regularnego kontaktu z językiem rosyjskim, niezależnie od wyjazdów służbowych, urlopów czy nagłych zmian w harmonogramie pracy.
  • Zmniejszasz wysokie koszty szkoleń indywidualnych oraz zwiększasz dostępność sal konferencyjnych/ pomieszczeń biurowych, często wykorzystywanych do zajęć stacjonarnych.

Kurs języka rosyjskiego dla firm online

W Advantis opracowujemy dla Ciebie i Twojej firmy spersonalizowane kursy rosyjskiego – idealnie dopasowane do specyfiki Twojego biznesu, a także poziomu językowego i indywidualnych potrzeb każdego słuchacza. W naszej ofercie znajdziesz zarówno intensywne konwersacje z native speakerem, jak i zajęcia online z doświadczonym lektorem języka obcego.

Co nas wyróżnia? Poznaj naszą metodykę!

  • Nasza autorska metoda dydaktyczna zakłada harmonijny rozwój wszystkich kompetencji językowych: mówienia, pisania, czytania oraz rozumienia ze słuchu, a także ćwiczenie gramatyki i leksyki.
  • Każdorazowo opracowujemy indywidualny program kursu online dla firm, starannie dobierając materiały dydaktyczne nie tylko pod kątem profilu zajęć i poziomu językowego słuchacza lub grupy, lecz przede wszystkim mając na uwadze indywidualne preferencje każdego uczestnika szkolenia – to kursanci nadają naszym spotkaniom ostateczny kształt.
  • Umiejętny dobór treści i narzędzi dydaktycznych pozwala nam sięgać po spersonalizowane rozwiązania nawet w przypadku zajęć grupowych. W Advantis mamy świadomość tego, że każdy uczeń ma inne potrzeby, predyspozycje, cele, obawy i blokady językowe. Dlatego niczego nie narzucamy, a jedynie inspirujemy, pokazując różnorodne możliwości i metody nauki rosyjskiego oraz zachęcamy do poszukiwania swojej własnej drogi.

Rosyjski online metodą Advantis – zajęcia indywidualnie dopasowane

Prowadzone przez nas szkolenia językowe oparte są na metodzie małych kroków – angażującej niewiele czasu i wysiłku, a przynoszącej wyraźne długofalowe efekty. Nauka języka obcego to proces, który odbywa się nie tylko podczas spotkania z lektorem. Z tego względu motywujemy do regularnego kontaktu z językiem rosyjskim na co dzień. Przygotowaliśmy dla naszych kursantów szeroką ofertę dodatkowych materiałów dydaktycznych i narzędzi interaktywnych oraz praktycznych wskazówek, które ułatwią samodzielną naukę.

Postaw na innowację i sprawdź aktualną ofertę szkoleń językowych dla firm online! Chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych kursów? Zadzwoń lub napisz do nas!