Twoich pracowników czeka konferencja zagraniczna? A może chciałbyś, żeby Twój zespół porozumiewał się swobodnie na targach w języku obcym lub prowadził korespondencję z partnerem biznesowym we Włoszech? Nie masz możliwości na zorganizowanie kursów stacjonarnych w biurze? To już nie problem! Postaw na innowacyjne rozwiązania i zarezerwuj kurs włoskiego online dla pracowników Twojej firmy. Sprawdź naszą aktualną ofertę szkoleń językowych dla biznesu i dowiedz się więcej o metodzie Advantis.

Kurs języka włoskiego dla firm online

Advantis to profesjonalne kursy językowe online dla firm – z nami masz wpływ na wszystko! To Ty decydujesz o tym, gdzie i kiedy się uczysz, jak również, jaki profil zajęć będzie dla Ciebie odpowiedni. Nasz zespół metodyczny dopasuje szkolenie do indywidualnych potrzeb Twojego biznesu i celów, które chcesz osiągnąć.

Nasz kurs języka włoskiego online to:

 • doświadczeni lektorzy języka obcego lub native speakerzy,
 • zajęcia indywidualne oraz w małych i dużych grupach,
 • włoski ogólny wzbogacony o słownictwo biznesowe lub specjalistyczne,
 • stały kontakt wzrokowy i słuchowy z lektorem oraz (w przypadku szkoleń grupowych) z pozostałymi uczestnikami kursu,
 • interaktywna formuła zajęć online – ciekawa, motywująca i angażująca,
 • inspirujące materiały dydaktyczne, w tym autentyczne teksty, podcasty i filmy w języku włoskim, dopasowane do poziomu zaawansowania słuchaczy i profilu szkolenia,
 • szybki dostęp do materiałów kursowych oraz dodatkowych narzędzi i pomocy dydaktycznych stworzonych specjalnie dla naszych uczniów.

Język włoski dla firm metodą Advantis – kiedy droga staje się celem

Na czym polega wyjątkowość naszej metodyki? Poznaj nas bliżej, dowiedz się, co nas wyróżnia i dlaczego, jeśli chcesz postawić na włoski online, to tylko metodą Advantis!

 • Pasja i zaangażowanie – nasi wykwalifikowani lektorzy to pasjonaci języków obcych – zarażają uśmiechem, pozytywnym nastawieniem i motywują do nauki.
 • Motywacja – pomagamy każdemu uczestnikowi sprecyzować własne cele i oczekiwania wobec kursu, a także skonfrontować się z obawami i wewnętrznymi blokadami – poznanie swoich potrzeb i uwolnienie się od ograniczających przekonań to pierwszy krok do skutecznej nauki języka.
 • Dobre relacje na linii nauczyciel-uczeń – każdy z naszych kursantów może liczyć na profesjonalne wsparcie mentora. Wierzymy, że konstruktywny feedback i pozytywna motywacja pogłębia świadomość własnych możliwości oraz mocnych stron.
 • Metoda małych kroków – czyli włoski dla firm w myśl filozofii Kaizen. Nauka języka obcego to proces, wymagający regularności i czasu. Metoda małych kroków, przy minimalnym wysiłku, przynosi rewelacyjne efekty. Umożliwia naukę w odpowiednim tempie, wzmacnia motywację do samodzielnej pracy w domu oraz pozwala odkryć, że jedynym celem w nauce języka jest ciągłe doskonalenie własnych umiejętności.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat kursów językowych online dla firm? Zastanawiasz się, czy włoski poprzez video learning to odpowiednie rozwiązanie dla Ciebie? Zadzwoń lub napisz do nas!